تاریخچه شرکت

//تاریخچه شرکت

سابقه فعالیت اولیه ما به بیش از 15 سال پیش برمی گردد، زمانی که توسعه میدانهای گازی و نفتی جنوب کشور در برنامه اصلی دولت قرار گرفت. مجتمع پالایشگاهی و پتروشیمی زیادی مورد بررسی و مطالعه قرار گرفتند. پروژه های توسعه ای پالایشگاهی با هدف بهبود کیفیت فراورده ها و افزایش ظرفیت و همچنین واحدهای پتروشیمی زیادی در پایین دستی نفت و گاز مطرح شدند.

با توجه به تخصص اصلی اعضای هیئت مدیره شرکت و پروژه های بالادستی که در نفت و گاز تعریف شدند طرح های مطالعاتی زیادی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم.

مجتمع پالایشگاهی کوچک و بزرگ و واحدهای GTL و مجتمع های پتروشیمی بزرگ از GTP ها،  مجتمع های الفین، بخش از واحدهای خط لوله اتیلن غرب، متانول و اوره آمونیاک بخشی از مطالعات ما هستند.

طی سال های اخیر و با اعمال تحریم ها یکی از تبعات ایجاد شده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاهش فعالیت های مطالعاتی و اجرای پروژه های بالادست و پایین دست بوده است.

در سال های اخیر مطالعات متنوعی در خصوص تکمیل زنجیره تولید در صنایع پایین دستی با تکیه بر دسترسی به دانش فنی و همچنین ایجاد ارزش در صنایع بالادستی و پایین دستی انجام داده ایم.

از آنجا که همه اقتصاددانان و کارشناسان فعال در بخش صنعتی و تجاری براین باورند که خروج از رکود حاصل با رونق در بخش تولید امکان پذیرتر خواهد بود، امیدوارم بتوانیم برای سرمایه گذاران علاقمند به حوزه نفت و گاز پتروشیمی و صنایع پایین دستی آنها مشاوری امین باشیم.

چنانچه علاقمند هستید که اطلاعات بیشتری در خصوص سابقه مطالعات و فعالیت های شرکت کسب نمائید می توانید به بخش فعالیت ها و پروژه های شرکت مراجعه نمایید. همچنین هرگونه اطلاعات بیشتری خصوص زمینه های فعالیت شرکت نیاز دارید با ما در تماس باشید.

تاریخچه شرکت
شرکت کیمیا صنعت از یک دهه فعالیت در بخش صنایع نفت و گاز و پتروشیمی برخوردار است …
هیئت مدیره
هیئت مدیره شرکت کیمیا صنعت از فارغ التحصیلان ….
چارت سازمانی
ساختار شرکت بصورت پروژه محور می باشد و تمام بخش های شرکت از قبیل مهندسی، تدارکات، فروش، تامین مالی و کنترل پروژه بصورت پروژه ای آرایش دهی می شوند. …
گواهی نامه ها

شرکت کیمیا صنعت در انجمن ها و کانون های تخصصی مختلفی عضویت دارد

مشتریان ما

مشتریان شرکت کیمیا صنعت

0

نصب و راه اندازی اتمام یافته

0

تامین ماشین آلات نصب شده

0

مدیریت پیمان انجام شده

0

دانش فنی تامین

0

امکان سنجی انجام شده

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

https://www.kmsanat.com