چارت سازمانی

//چارت سازمانی

ساختار شرکت کیمیا صنعت بصورت پروژه محور بوده و تمامی بخش های آن از قبیل مهندسی، تدارکات، فروش، تامین مالی و کنترل پروزه به صورت پروژه ای سازماندهی می شوند. همچنین به منظور رعایت کیفیت و استاندارد، خدمات ارائه شده به متقاضیان بصورت دائمی توسط کارشناسان کنترل پروزه پایش می شوند. شایان ذکر است که ارتباط دائم با کشتریان، تنوع خدمات قابل ارائه و تعداد پروژهای مهندسی انجام شده در سالهای گذشته، همگی برگرفته از توانایی و تجربه پرسنل و رعایت استانداردهای مورد نظر می باشد.

با توجه به اینکه فعالیت کلیدی شرکت در بخش مشاوره و مطالعات صنایع بالادست و پایین دست می باشد، در این خصوص از همکاران با تخصص های مرتبط بهره می گیریم. چارت سازمانی شرکت بصورت کامل و جامع در بخش دیگر از جمله بخش های عملیاتی و اجرائی پروژه های مرتبط پیش بینی شده است که در هر بخش از کادر مجرب و مرتبط برخورداریم. در حال حاضر استانداردهای لازم در بخش مدیریت و کیفیت و همچنین نرم افزارهای تخصصی مرتبط در هر بخش استفاده می کنیم.

کارشناسان فنی مجرب و داشتن مدیریت قوی و کارآمد از جمله بزرگترین سرمایه های شرکت کیمیا صنعت به شمار می روند. پرسنل شرکت غالبا از نیروهای تحصیل کرده با مدرک مهندسی و رشته های مرتبط به فعالیت های شرکت با میانگین سنی 34 سال می باشند. تلاش ما همواره براین اصل استوار بوده که از مهندسان و متخصصان خلاق و مستعد دعوت به همکاری نموده و پس از ارتقاء سطح توانایی با برگزاری دوره های آموزشی مختلف، مهارتها را به نیروهای جدید منتقل نماییم.

تاریخچه شرکت
شرکت کیمیا صنعت از یک دهه فعالیت در بخش صنایع نفت و گاز و پتروشیمی برخوردار است …
هیئت مدیره
هیئت مدیره شرکت کیمیا صنعت از فارغ التحصیلان ….
چارت سازمانی
ساختار شرکت بصورت پروژه محور می باشد و تمام بخش های شرکت از قبیل مهندسی، تدارکات، فروش، تامین مالی و کنترل پروژه بصورت پروژه ای آرایش دهی می شوند. …
گواهی نامه ها

شرکت کیمیا صنعت در انجمن ها و کانون های تخصصی مختلفی عضویت دارد

مشتریان ما

مشتریان شرکت کیمیا صنعت

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.