هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه

//هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه

هشتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ٢١ تا ٢۴ آذر ماه امسال با حضور بیش از ۶٠ شرکت فعال در صنعت نفت به میزبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه برگزار می شود.
به گزارش پترون، مهرداد ابراهیمی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر اعلام کرد: در این نمایشگاه بیش از ۶٠ شرکت فعال در زمینه صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز و قطعه سازان و تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی در فضایی به مساحت چهار هزار مترمربع، آخرین دستاوردها و یافته های خود را در زمینه بومی سازی تجهیزات و کالاهای ساخت داخل معرفی می کنند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر گفت: باتوجه به اقدام های تاثیرگذار دولت تدبیر و امید و شتاب و پویایی قابل توجهی که در زمینه توسعه صنایع نفت و گاز به ویژه میدان های مشترک در فضای پسابرجام ایجاد شده و همچنین با توجه به معرفی مدل جدید قراردادهای نفتی، نمایشگاه امسال یکی از مهمترین نمایشگاه های نفت و گاز در جنوب ایران و در شمال منطقه استراتژیک خلیج فارس به شمار خواهد رفت.
ابراهیمی تصریح کرد: برگزاری کارگاه ها و نشست های علمی، تخصصی و برگزاری تور خبری از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه است.
هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ٢١ تا ٢۴ آذرماه به مدت چهار روز از ساعت ٩ صبح تا ١۶ بعدازظهر در محل مجتمع دانشگاهی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه برپا می شود.

2 Comments

  • عالی

    admin 05.12.2016
  • ممنون از اطلاع رسانی

    javad foghani 06.12.2016

Leave a comment

Your email address will not be published.